İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Afyonu Milliyetçi Bilirdik Diyen Şahşiyet Bizde Heparı Din Düşmanı Biliriz.

Afyonu Milliyetçi Bilirdik Diye. Konuşan . Adi herif. Sen Git Kocatepe Nerede Onu öğren . Büyük Taaruz Nerede Başlamış Onu Öğren.

Konuşmasını Bilmeyenlerin Peşinde Koşarsan . Böyle . Lafta Kalırsın.

Konuşmasını Bilmeyenlerin Peşinden koşacağına . Önce adamlığın Peşinden Koş Belki . Adam olursun ..

Sonra  Bir partinin Kuruluşunda . ve Kurulduktan Sonra . Yönetiminde . Bulunan Mason Heriflerin Peşinde Koşma

zaten Size Kendimizi Beğendirmek İçin Şunları Madde Madde Yapmamız Lazım

1-Başbakana Tayyeap diye Hitap Edicez . Arada Basıcaz Ana Avrad Küfrü

2-O olmasa biz olmazdık falan filan de arada
3-Türkün tarihi 1920 lerde başladı de
4-Arabın dininden bize ne falan

Bunları Desek 🙂  Çok Seversiniz Benide Afyonuda.

Din Düşmanı Bir Partiye afyon Sıcak Bakmaz… Afyon vatanını Sevenlere Kucak Acar. Din Düşmanlarına değil.

Burada. İktirada Yürüyen Bir Parti 🙂 var Bakın habere .

İKTİDARA YÜRÜYORUZ diyen Pamukoğlu’nu kaç kişi karşıladı(?)

İKTİDARA YÜRÜYORUZ diyen Pamukoğlu’nu 300 kişi karşıladı

HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, yaklaşık 300 kişiye hitap etti

HAK ve Eşiklik Partisi (HEPAR) Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, Samsun’da düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada, dünyada eşkiyaya ada tahsis eden tek devlet olduklarını belirterek, “Oradaki Hacivat’ın canı sıkılıyormuş, yanına 7-8 tane eğlensin diye adam gönderiyorlar. Bu rezillikler bitecek. İdamı geri getireceğiz” dedi.

GECE HEPSİNİ OLDUĞU YERDEN ALACAĞIZ
Bugün Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda ‘Milli Uyanış Mitingi’ düzenleyen HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, yaklaşık 300 kişiye hitap etti. Saat 15.30’da başlayan ve yaklaşık 1 saat süren mitingde ‘İşte millet işte başbakan’ sloganları arasında konuşma yapan Pamukoğlu, hükümetin ‘Demokratik açılımı’nı eleştirdi. Bunun adının kepazelik olduğunu iddia eden Pamukoğlu, “Karşıda devlet mi var. O devletin ordusu mu var. Bunlar kim? Bunlar eşkiya artıkları. Sizin asker sayınızda bir sorun mu var, silahınız da, paranız da, jandarmanız da, polisiniz de eksiklik mi var. Yok. İçeride bin 500 aşağıda 4 bin 500 kişi niye bunların işini bitirmiyorsunuz. Gayri milli bunlar. İktidarsızın da iktidarsızı. Çünkü bu işler dağdaki zibidilerin peşinde koşmakla olmaz. Onlara destek veren AB ve ABD onlarla konuş. 25 yılda bitirilememiş. Bizi ilgilendirmez. 365 günde bitireceğiz. Nasıl mı? Hepsi gönüllü, subay, astsubay, uzman, er ve erbaş 20 bin kişi aynı gece hepsini olduğu yerden alacağız” dedi.

OSMAN PAŞA BİZİ DAĞLARA GÖTÜR
Bu sırada gençlerden oluşan bir grup, ‘Osman Paşa bizi dağlara götür’ diye bağırdı. Bunun üzerine Genel Başkan Osman Pamukoğlu da “Sizin askere gitmenize 3-4 sene var. Kısmetiniz yokmuş. Ondan önce bitireceğiz” diyerek karşılık verdi.

Dünyada eşkiyaya ada tahsis eden tek devlet olduklarını dile getiren HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, “Siz böyle bir şey gördünüz mü? Gördünüz işte. Böyle bir birinciliğiniz var. Hiç emsal yok. Oradaki Hacivat’ın canı sıkılıyormuş. 7-8 tane eğlensin diye adam gönderiyorlar. Milyonlarca lira veriyorlar. Bu rezillikler bitecek. İdamı geri getireceğiz” diye konuştu. Bu sırada kalabalık alkışlayarak Osman Pamukoğlu’na destek verdi.

TELEKOMU GERİ ALACAĞIZ
Konuşmasına özelleştirmeleri eleştirerek devam eden Pamukoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bir çok stratejik kurum, çok kıymetli kurumlar elden çıktı. Yabancılara gitti. Bunların en başta geleni Telekom. Bir devletin insanı, teşkilatı, kurumu bütün unsurları dinleniyorsa ben size söyleyeyim savaş dahil hiçbir şey yapamazsınız. Telekom diğer stratejik kurumlarından önemli olduğu için hemen pazar koşullarında piyasasıyla geri alacağız. Bu şart. İlk yapılması gereken bir hareket. Bunu mutlaka yerine getireceğiz.” Konuşmasının ardından halkı selamlayarak kürsüden inen Pamukoğlu, geceyi Samsun’da geçirdikten sonra yarın memleketi Sinop’un Gerze İlçesi’ne hareket edecek.

işte o boş meydan >>>> izle

İşçi Partisiyle Aynı emelleri Var Bu partinin . . Birbirine Yakın Çizgileri Perinçekt e IMF Borcumuz Yok Diyodu Bunlarda 🙂 Gerçi Borç kalmadıki. Tabi Yok Borcumuz Hepsini Ödedik.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir