İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Allah’tan Başka kimseden Korkmayın

Allah’tan Başka Kimseden Korkmayın. Eğer Müslümanım diyorsanız . Hazreti Allah’ın Emrettiklerini Bildirmekten. Hazreti Allah’a küfreden söven pezevenkerden korkamyın. Onlar Alemlerim Rabbi Olan Yaratıcısı olan Rabbimizden korkmayıp. Hazreti Kuran’a küfrediyor Peygamber efendimize çöl arabı Yüce Dinimiz İslama çağdışı deme cüreti buluyorlar Sizde onların yanlışlarını şerefsizliklerini yüzüne vurun. Doğruları haykırın.  Bir Müslam Sadece Allah’tan korkar Allah’tan başka kimseden korkmadığınızı gösterin..

Allah Celle Celelühü Bizlere Al-i İmran Suresi 104. Ayeti ile nasıl bir insan olmamız gerekiyor. 104 – Sizden, hayra çağıran, ma’rufu emredip münkerden sakındıran bir ümmet olsun. İşte kurtuluşa erenler bunlardır.

bu ayetten Anlaşılacağı gibi Bir insanın hayra çağırıp ma’rufu emredip Kötülükten yalandan yani münkerden sakındırın diyor.

Doğruları haykırın diyor.  Müslüman Allah’tan Başka Kimseden korkmaz.. doğruları haykırmağa devam edelim İnşallah. Yanlışlardan kendimizide kardeşlerimizide sakınalım sakındıralım.. .

Eğer Size birisi bunu söyleme başına iş gelir derse şunu düşünün. Ben söylemezsem Allah bana sormazmı? neden sustun neden hakkı haykırmadım?

Selamün Aleyküm . İnşallah Anlatmak istediğimi Anlatabilmişimdir. Anatamadıysam hakkınızı helal edin..

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir