İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aslında Tvlere sansür olmalı Cübbeli Ahmede Değil.

Arakdaşlar bugun Cübbeli Ahmet Hocamızın internette artık sansürleneceğini öğrendim. bu beni .çok sinirlendi. o kadar yanlışlarvarken . neden Cübbeli Ahmet Sansürleniyor. Bu konuda Tib’e bir mail attım bu mailin aynısını yazıyorum sonuna bir kaç cümle daha ekledim…

Sayın TİB . Yer sağlayıcılara göndermiş olduğunuz . Cübbeli Ahmet hoca ile alakalı içeriklerin bulunduğu kaldırılması yönündeki bildirinize ait haberleri şaşkınlıkla okudum. Ekşisözlük gibi milletimizin değerlerine küfreden bir platform ile Cübbeli Ahmet Hoca Gibi milletimizin değerlerine sahip çıkan . Ve Milletimize Doğruları ve yanlışları anlatmaya Adanmış bir ömrü yan yana koymanız . bizi derinden üzmüştür… ve Cübbeli Ahmet Hoca efendinin Yaptığı sohbetlerin konuşmaların. Türkiyeyi küçük düşürme değil yükseltme daha iyi olma temennisi vardır. Bu Yüzden .Bu şahşiyetin Engellenmesi Sansürlenmesi Milletimizide Derinden üzmektedir. Türk Milletinin Severek takip ettiği Şahşiyetin . Bazı merciilere ve gruplara karşı olması hasebiyle . Yapıldığını düşündüğümüz bu sansürün. durdurulmasını Milletimizinde bu şekilde düşündüğüne inanarak sizlere hatırlatmakisterim.. Eğer bu memlekette Engellenecek sansürlenecek bir şey varise. Milletimize hakaret edilen . PKK siteleridir. PKK’nın Resmi Sitesine herkesin girebildiği Bir Ülkede Cübbel Ahmet Hoca Gibi bir şahşiyetin. sansürlenmesi ok garip ve trajikomiktir.  Bir porno sitelerine dokunmayıp Dini anlatan ve dini bozanlara karşı duran bir şahşiyetin sansürlenmesi gayet mantıksızdır… İnternet Ortamında herşeyin özgür olması gerekir. internet insanların Fikirlerini paylaştığı herhangi birşeyden korkmaksızın. tartışmalar yaptığı bir ortam olmaktan  çıkarılmamalıdır.Eğer internette bir takım sınırlar konulacaksa. bu Cübbeli Ahmet Hoca efendiye değil Bizzat dinimize vatanımıza gelenek göreneklerimize küfreden. Sitelerin platformların. Ahlaktan ve manaviyattan yoksun. platformların. kapatılması gerekir. İnternet Ortamında nice yuvalarımız ailelerimiz dağılmaktadır. bunların sebebi Cübbeli Ahmet Hoca Efendi yada ekşisözlük değildir. bunların sebebleri. farklıdır. Bugun eğer bir sansür olacaksa TV lerde Olmalıdır. Sigaraya değil alkole sansür konmalıdır. bugun Tv karşısında Nice gençlerimiz yok olup gitmektediir niceİnsanların ar duyguları yok olmaktadır… Tecavüz sahnelerinin allengirli ilişkilerin  kaynanasınıngörümcesiyle ilişkisi olanların sansürlenmesi gerekirken . İnsanları yanlışlardan döndürmeye çalışan Şahıslara yapılan bu sansür. ne amaçla yapıldığını Lütfen siz söyleyin… Kaç kişi Cübbeli Hocamızı izledikten yada dinledikten sonra. Hata yapmıştır.  mesala Polat Alemdarı izleyip okul basılmıştır. pikaçuyu izleyip camdan atlayan kardeşlerimiz olmuştur. Böyle saçmalık olurmu?

daha yazılacak çok şey bu şekilde ben tib.gov.tr ye iletişimden gönderdim..  isteyenler alıp gönderebilirler. bu yanlışlığa son verdirmek için yardımcı olabilirler.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir