İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bu Kanalların Hali Ne ? Fatma Gülün Suçu Ne ?

Bu Nedir Arkadaşlar .  Bütün kanallarda Kadınlar Kendilerini teşhir Ediyor bu millette Ar namus haya diye bir şey kalırmı ? bu gidişle . Televizyonda Birbirleriyle uygunsuz(zina Halinde – İslamiyetin yasaklarını çiğneyerek adi)  Şekilde görüntülenip . Onu evde analı babalı kızlı Ailecek  İzledikten sonra O evin Kızından babasından Anasından oğlundan  ne hayır gelir ? insanların Evlerine Kadar girenler  Bu Kanalları İslama Karşı Sözde Medenileşmişler  Avrupanın fahişeleri  Gibi Soyunarak Kadınları Teşhir Ederek Hocaları Kötü Göstererek . Yayın yapan kanalları niye İzliyoruz ?

Mesala KANAL D Televizyonu Dinle Alakası Yok Diğer Kanallar Gene Ramazanda Ayına Hürmetenmi  Ayıp Olmasın Diyemi Bilinmez Dini Program Koyuyorlar İyi veya kötü bu kanal Aşkı Memnu Diye Bir Dizi Yapıyor. beren Saat Diye  Bi kahbe Bu dizide türlü adiliklerle Kahbeliklerle zina ediyor . ve bu meşru normal birşeymiş gibi gösteriliyor. Şimdide Fatmagülün Suçu Ne Diye bir dizi Geliyor Bu Dizidede Bu kahbeye Tecavuz Ediliyor. Şimdi Bir Allah’ın Kulu Bana gelip biz bu dizileri filmleri izledikten sonra cennete gidecez diyebilirmi? Ve yine Bu kadarAhlaksız Saygısız Türk  kültürüne Aile Birliğine Darbeler vuran Dizileri İzleyen Kişilerden . ar namus haya Gibi İnsanı İnsan yapan Değerlere Uyması Beklenebilirmi?

 Nasıl Allah’ın Yüzüne Bakacağız . YaRabbi Senin Yasaklarını Ezdik Çiğnedik Ayaklarımız Altına Aldık Ezanında Yönümüzü Kıble Yerine  Televizyonlara Döndük Diyemi Dua Edeceğiz ?  Cennet Var Cehennem Var Arkadaşlar. Allah’ın Yasaklarına Uyalım  Müslüman Kardeşlerim . Bizleri Beren Saatîn Zinaker küfür sahneleri Kurtarmıyacak Cehennemden . Ezelin Şehvetli sahneleri Kurtamıyacak . Bizleri . öpüşenler dinsiz kafirler kurtarmıyacak . Çünkü onların kendilerine Faydaları Olmuyacak. Namazlarımıza Kuran-ı Kerime Sarılalım. bu Filmleri Boşa Vakit öldürmektir. Bu valitler geri gelmez kardeşlerim . bu vakitleri birdaha bulamayız.. Kimse Öldükten Sonra : Namaz Kılmadım Şimdi namaz Kılmak için geri Geldim diye gelmedi. Allah Rızası İçin Allah’ın Emirlerine Uyalım .

 Bugun tvlerde Dizilerde Filmlerde islami anenelerin Gereksiz olduğu aşılanırsa  bizde bunlara Ailecek Bakar isek bu ailede saygımı kalır ? Bu ailede ar namus hayamı Kalır ? Bu insanlık nereye gidiyor ? kim bu gidişe dur diyecek ? ancak Şuda Var kardeşlerim bu bizim isanımız  Söze geldiğinde Müslümanım Diyor arkadaşlar bu Müslümanlık Müslümanım Demekle Olmazzz. Sadece Namaz  yetmez. Namaz Kılacaksın Zinadan haramdan Günahtan Kaçacaksın. Yoksa . Nasıl Cennet İsteriz Nasıl Şefaat İsteriz İşlerimiz Yolunda Gitsin diye nasıl Dua isteriz.  Bu Milleti bu hale getirenler utansın arkadaşlar. Şuanda Türkiyemizde . islamiyet Tam Anlamıyla Yaşanmıyor. Bunun Sebebi Bu kafir Kanalların dinsizce . Din Düşmanlığı içinde . Ve İslami anlamda Tüm kuralları yıkan  dizilerden filmlerden programlardan kaynaklanıyor.  Ancak Şu Varki Bizim milletimizin yanında Kimse Allah’a İslama Müslümanlığa Küfredemez. ancak  Bu Şekilde Darbelerle Çok Büyük Bir Dini herozyana uğradığı için Allah’ın Emirlerini Yapmak zor gelir hale geldi. .

Bugun Bu Kanallara Bakıp Bir Çok kızımız şöhret olacam uğruna evinden kaçıp Kötü yollara düşmüştür. Bir çok erkek kardeşimiz.  Evinden kaçıp sokaklarda tiner çekerek hırsızlık yapmaktadır. Bunların Sebebi . Bilincsizliktir. Bugun . Tv Kanalları zinaya özendirirse . Nikahsız yaşamı meşrulaştırrsa . çoçuğuna hesab sormayan aileleri gösterip bakın ne kadar mutlular diye Gösterilirse Bu Ana Baba Onların Yaptığını yapar Ve Bu Çoçuklar Sokaklarda Hırsızlıkla meşgul olmaya devam ederler.

Bunlar Türkiyemizin Utanç Kaynaklarıdır. Bu millete Narkoz Verilmektedir. Bu Diziler Türk Kültürüne İslam Dinine Büyük Darbeler Vurmaktadır. Artık Bugun Aynı apartmanda Oturup birbirini tanıyamayanların dolduğu . Akrabanın Telefonla bile aranmadığı . anana babaya saygının kalmadığı . ananın babanın Sorumsuz Şekilde çocuklarına karşı sorumluluklarını yerine getirmeği Bir Durumdadır Bunların Hepsi Türk Kültüründen Uzak  Olan Bu Fillmlerin Dizilerin Sebebidir. bunu Ben değil araştırmacılar Söylemektedir.

İnşallah Bu Millet Narkozun Etkisinden Kurtulacak Ve Bir Gün Tüm Bunlara Sıkı bir Osmanlı Tokadı Atacaktır. İnşallah.

Selamün Aleyküm

Selçuk Çatalkaya /

Bir yorum

  1. '-Furkan KoÇal '-Furkan KoÇal 26 Eylül 2010

    kesinlikle katılıyorum bu televizyonların sonu nereye gidiyor ??
    artık ailece televizyonun başına oturamaz hale geldik nerdeyse ..!Bu konuda birilerinin biran önce birşeyler yapması lazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir