İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Evet Diyenleri Cahil Diye Sınıflandıran Zihniyete Yazıklar Olsun

Daha Önce İslam Düşmanlığıyla Gündeme Gelen Başörtülülere Başörtünüzü Çıkarın Ve Özgür Olun Diyen Dinsiz Neyzenlerin nesinlerin Torunu Arıtman evet Oyu Verenlere Cahil Sıfatını Yapıştırdı . Hayır Diyen İllerin Tahsili Yüksek Olduğunu ve Diğer İllerin Cahil Olduğunu Düşünen Arıtmana Kendi Zihniyetinide Alıp Kendi zihniyetindeki Bir devlete Gitmesini Tavsiye Ediyorum Tabi . Onun Zihniyetindeki Devletlerden Tarihe Gömülmeyen Varsa 🙂

İşte o Haber

Referandum sonuçlarına yönelik CHP içindeki değerlendirmeler sürerken milletvekillerinden de açıklamalar gelmeye başladı. CHP’nin yaptığı açıklamalarla çok tartışılan milletvekillerinden Arıtman, “Halkın kararına saygı duyacağız. Demek ki biz ‘hayır’ın gerekçelerini yeterince iyi anlatamadık. Sayın Başbakan daha iyi anlattı demek ki” derken ülkesi ve çocukları adına üzgün olduğunu söyledi.

Referandumdan çıkan evet sonucuna çok şaşırmadığını ifade eden Arıtman asıl bombayı ise bu noktada patlattı. Arıtman, “Türkiye’de gerçek anlamda demokrasi var demek için işsizliği, eğitimsizliği ortadan kaldırmamız lazım. ‘Evet’ ve ‘hayır’ oylarına bir bakarsak eğitim düzeyinin yüksek olduğu yerlerde ‘hayır’ çıkıyor. Eğitimsizliğin, yoksulluğun çok olduğu yerlerde ‘evet’ çıkıyor.” yorumunda bulundu.

ARITMAN’IN İNCİLERİ

Arıtman daha önce Cumhurbaşkanı Gül’ün Ermenilerden özür kampanyasını desteklemesine tepki gsötermiş ve ‘Anne tarafından etnik kökenini araştırırsanız görürüsünüz’ iması büyük eleştirilere neden olmuştu.

Arıtman’ın büyük eleştiri aldığı bir başka yorumu ise türbanla ilgili tartışmaların yoğun olduğu dönemde, türbanı Sümerler döneminde fahişelerin taktığıyla ilgili bazı benzetmeler oldu. Arıtman türbanlı kadınları başörtülerini çıkarıp özgürleşmeye davet etmişti

(internethaber.com)

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir