İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Facebook’ta neler oluyor ??

Dünyaca ünlü sosyal paylaşım platformu Facebook bu siteyi bilmeyenimiz hatta üye olmayanımız yoktur bundan eminim .

bu yüzden balıklama konuya giriş yapıyorum . Facebook sosyal paylaşım ağı olmaktan çıkıp  kişilerin kendilerini bir şey sandığı yorumlarda abilik ablalık yaptığı ve küfrederek egolarını tatmin ettikleri bir ortam olma yolunda saatte 300 km hızla ilerlemekte. Facebook Artık Kişilerin Kişiliklerini yansıtamadığı tamamen farklı birisi olduğu bir ortam olmuş durumda  ve buna ek olarak kişilerin facebook üzerinden paylaştığı video resim yazı Vebenzeri paylaşımları paylaştığında kendi görüşünü belirtmiş tavrını koymuş. sanki vazifesini yapmışta . tebrik bekler gibi beklemeler almış . Allah Yazısını Paylaşanın Müslüman Olduğunu Kanıtladığı . Atatürk paylaşanın Atatürkçü Olduğunu Kanıtladığı bir ortam oldu Ve Artık Facebook’ta Kaliteli Paylaşımların Yerini Reklam dolu Sayfalar Ve Sayfa Yöneticilerinin Yeni açtıkları sayfalara Hayran toplamak için paylaştığı onlarca spam paylaşımlarla dolup taşıyor neredeyse Ve Bu emelleri İçin insanların milli manevi maddi duyguları ile oynandığı . Ve Bu Değerleri Hiçe sayan paylaşımların dolduğu bir facebook var artık karşımızda Ve geçen günlerde incisözlük tarafından yapılan Tercüme saldırısı . sonrası facebook gösterdiki Koskaca bir Dünya şirketinin Bizim yaptığımız Tercümelere kadar düştüğünü  görmek . Facebook Açısından hiçte hoş olmayan bir durum.

Kısacası Facebook artık insanların sayfa açıp hayran sayfasına hayran toplayıp reklam almaya çalıştığı . ve İnsanların Sosyalleşmek için sadece facebook’a ihtiyacı olduğuna İnandırılmaya çalıştığı bir Platform oldu Kısacası selcukcatalkaya.com.tr (Gasabalı Productuon) Olarak Facebook üzerinde bulunan Facebook  uygulamalarımızı Kısa Süreliğine Protesto Amaçlı Durdurmayı Bile Düşündük 🙂 Neyse

Vell Hasıl Facebook Bizim İnsanımızda Sigara Etkisi Yapıyor Ve İnsanlar Alışınca . Pc Açmadan Facebook Hesablarına Erişmeyi İstiyor Ve Bunuda Artık başarıyorlar.

:))

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir