İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İnsanlar Karakterlerini Tez Zamanda Belli Eder

Selamün Aleyküm

İnsanoğlu çiğ süt Emmiş ama birde yediği çanağa eden karaktersizler var . . Geçenlerde Karaktersiz Biri Facebook^ta Yorumlarla yaptığımız tartışmada kendini yenik hiseetmiş olacakki hemen farklı hesab ile beni ekleyip sövmeye başladı arkadaşı çok iyi anlıyorum çünkü eziklik piskolojilisi üzerine böyle bir kaç vaka daha önce başıma geldi . bu kişikler . Irkçılık yaparak . adam olacaklarını zanneden ve tarihlerinden bir haber . insanlar . kedi köpek demeden . kuyruğunda teneke olan herkesin peşinden koşarlar.  Ve En Önemlisi yediği tabağa etmekte üstlerine yoktur bunların . Sanarlar ki herkes bunlar gibi  Kendi düşüncelerinin aksi iddaa edildiğinde ve karşı tarafın bunları mağlup etmeleri halinde hemen küfür düzenin bir eri olup başlar . küfre . ama şunu bilmezki . bu akıldan yoksun . insancıklar. Şunu asla bilemezler. Kendilerine bir takım maddi yada manevi birşeyler kazandıran kimselere yaptıkları hakaretler Kendi Kalitelerini meydana çıkarmakla . temsil Ettikleri kişilerin izinden gittiklerini sandıkları kişiliklerin karakterlerini belli eder. . ve Son Olarak bu dangalağın d’leri Herkesi   kendileri gibi bir haltan çakmadığını sanarak Bazı aptalca Ve Salakça girişimlerde Bulunurlar . Ve Aynen Şuandaki Gibi Kendilerini Rezil Ve Rüsva Etmekten Başka hiç bir işe yaramayan bu girişimleri Gene boşa çıkar.

Ve Son Olarak . Bu Yazıyı Şuanda Okuduğunu tahmin Ettiğim Adi Kişilik TEKRAR ŞUNU UNUTMA . HERKES SEN KADAR APTAL VE SALAK DEĞİLDİR. ŞUANDA BU YAZI ISE EN BUYUK KANITIDIR.

Sana Nice Aptallıklarında Mutluluklar Derim .

Türkiyede Bey paşa hanım beyzade Gibi Terimlerin Kullanılması yasaktır. Ama Bu Karakterler Halen birilerinin Bunları Kurtaracağını Sanmakta ve . Ona Bilmem Zottirik Paşa demekteler 🙂 Zottirik paşanızla Sizlere Mutluluklar . 🙂

Anladın sen onu .)

7 Yorum

 1. neyzen neyzen 15 Ağustos 2010

  dünyaya boş yere geldin abe kafir
  namaz kıldım dersin durmadan
  havalara uçarsın dünya benim diye
  öteki dünyaya gidince alırsın 3ün birini

  …sen allahmısın be adam
  sana mı sorcam namaz kılarken
  namaz kılsam burda işim ne
  bana soran dilini s’yim

  sen kimsin içkimi sorarsın
  haramsa ben veririm hesabını
  elalem diye diye evden çıkmaz oldun
  elalem diyen dilini s’yim

  aşkı zinayla karıştırdın
  sevdiğimi öptüm diye mi bunca eziyet
  sen karışma bana be kafir
  ben le allah arasına 2 dkka girme

  • admin admin Yazar | 16 Ağustos 2010

   Dünyaya İmtihana Geldim be Müslüman . Namaz Kıldım Dediiğim Zaman . Gösterişmi etmiş olurum Namazımı Allah Rızası İçin Kılarım .İnsanlar için Değil. Kimsinki Sen. Biliyosun .3ün birini Allah’u Teala Bile Demiyor. 3.ün Birini alıcaz Kimsin .Sen . Senmisin ‘Alllah haşaa ‘ ..
   Sen Kimsin. Be ? Kimsin Senki . Burada ilahlık Yapmaya Çalışıyosun Kimsin ? Namaz Kılmamakla . Kafir Olunmaz .Ama Bir Şeyleri İnkar İle Kafir Olunur….
   ”Neyzen De İnkarçı Ve Şirkçiydi .’ Şirk Koşanları Ve İnkar Edenleri Başta Şeytan İnkar Ve şirke Girmiştir. çok büyük Azap Beklemektedir.

 2. admin admin Yazar | 16 Ağustos 2010

  Nikah Düşen 2 Kişi Nikahsız Ve Yanlarında Kimse Olmadan . Konuşamaz. Bırak . Öpüşmeyi neyzen Gibi Ayyaşlardan öğrenmiyecez . Dini . Ayyaşın Takipçisi Ayyaşlar. Kimse Kafanıza Göre Dini Yorumlayamaz. Allah Bize Söz Verdi Buna izin Vermiyecek Ve Vermiyor..

 3. neyzen neyzen 17 Ağustos 2010

  :))) Cehennem Günahkarlar Ve Küfür erleri için Yanmaktadır. Ve Kaynıyor..
  Cehennem Allah’a Savaş Açanlar Ve Allah’ın Hükümlerini Kendilerine Göre Değiştirenler İçin Kaynamakta. Ve Yanmaktadır. Kafirler Ve Şirk Koşanlar.
  İnkar Edenler. Aynı Yerde Buluşacaklardır.
  Küfür İle Bir Yere Varacağını Zanneden Aptalların . En Son Varacakları. Yerdir. Cehennem…

 4. Ben Bir İt Emreyim Ben Bir İt Emreyim 23 Ağustos 2010

  Sevgili Kardeşim Küfre Başvurmak Aciz Kişilerin işidir Ver Sende Herkes gibi Acizsin ve Ayyaş Bir İnsan Olan neyzen itinden Medet ummaktasın . inan onun şuan kendine hayrı yok. oda seni bekliyor meraklanma 🙂

 5. schair schair 29 Ağustos 2010

  tesadüfen buldugum bu blog dogrusu itti beni. daha duyarli ve düsündes bir yazi okumayi yeglerdim. virtuel alemde obsesyon zihniyetlerin bolca ahkam kestigi bir zamanda “akil” dolu yazi beklerim…

  selamlar

  • admin admin Yazar | 30 Ağustos 2010

   🙂 Olabilir doğaldır . Yazdıklarım . Benim Düşüncelerim Fikirlerim Görüşlerim . Ve Herkes Benle Aynı Görüşte Fikirde Düşüncede Olacak Değil .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir