İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İsraili Savunan Kişilerin Kendilerine İnançları Varmı? acaba

Bayadır yazmıyorum Yazmakta istemiyorum. Ama Bir yere Kadar.

Webmaster Forumu üzerinde Olan bir Tartışmada kendilerini İsraili Savunmaya Adamış Ve Zayıf Olan imanlarının Kuranı kerime Bile İnanmaya Güçleri yokken. İsrail İran Olası Savaşında İsraili Savunan Arkadaşlar için  bir Kaç Cümle Söylemek İstiyorum.

Bugun iran Geçmişte Ne olursa Olsun Dini Olarak Yanında olunması Gereken bir Ülkedir . Tabi Bu benim şahsi Görüşüsüm İsraili Gözünde Çok Büyüten Kişilikler yahudileri Müslümanların nasıl bir Şekilde Öldüreceklerini Geberteceklerini Bizlere Müjdeleyen Kutsal Kitabımız Kuranı Kerime bile İtimat etmeyip. Kendi Kafalarında Çizdikleri Ve Büyüttükleri İsrailin Yok Olmasıyla Birlikte Dünyayıda Yanında Götüreceklerine İnanmaktadır.  Kendinlerine Bile İnancı Olmayan Kişilerin Sözlerine Nasıl Bir Güven olursa Artık . Bizi Onlar Değil İnancımız ve İlerlediğimiz Çizgi İlgilendirir. İsrail Bugun Dünyada yalnız Kalmış ve Amerikanın Desteği Ve Güçüne Dayanarak bir Takım harekatlar sergilemekte olan bir ülke . Ve bu ülkeyi Neden bu Ülkeyi gözlerinde büyüten kişikler. Bilmiyorlarki Bu Savaşı Müslümanlar Kaybetse Bile hz.Mehdi Geldiğinde yahudilerin Kaçacak yerleri Olmayak Ve Kudus Fethetdilecek. Neymiş Efem . 1967 Den beri yahudi Müslüman Savaşı varmış . hz. Mehdi Geldide Bizmi Görmedik?  Amerika çekilsin Aradan Göreyim Sizin israilinizi . .  Gözünüzde Büyüttüğünüz İsraili Ne Kadar Büyük Bir Ülke Devletmiş. Devlet Bile Denilemez Oraya : İngilizlere Dua Etsinler Bir Zamanlar Ekmeğini yahudilerle paylaşan insanlar şimdi Etrafı Duvarlarla Örülmüş Bir şehirde Durmakta Vede .Ekmeğini Paylaştığı Dar Günde Yardım Ettiği İnsanlara. Muhtaç Kalmış Ve Ekmeğini Paylaştığı İnsanlar ise Nereden Geldiklerini unutup Bir Zamanlar Kucak Açanlara Şuanda zulmetmekte İnanın Bu zülüm Daha fazla Sürmez . Bir Gün Gelecek Zafer.

İslamiyet’in Ve Yüce Türk Milletinin Olacak  Bundan öncede Olduğu Gibi . İsraili Savunan Ve yandaşlığını Yapan Kişiler.  Bunun Farkına varınca Ne Yapacaklar Çok Merak Ediyorum  . Her Ne kadarda Olsa . Türkiye 100 Sene Önceki Türkiye İle Bir Olmasada Şuan halen Eski Gücündedir.

Ve Arkadaşlar Bunları yazdığım için hamasi Oldum 🙂  Bana hamasi yakıştırması yapan Arkadaşım. ben hamasi Olurum Ama Sen ne Olacaksın? ne olur senden? bu Düşünceyle. Ben Söyleyim Bu Düşünceyle Sende Hiç Bir şey Olmaz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir