İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İsvecte Soykırımı Kabul Etti 1 oyla

Arkadaşlar Bildiğiniz Üzere İsveçte Soykırımı Kabul Etti Hemde 1 Oyla bu 1 oyuda kürt Asıllı Gulan Avcı Olması Lazım isimli bi bayan verdi Ve Şöylede Bir Açıklama Yapmış ‘Türkiye Geçmişiyle Yüzleşmeli’ Diye Ben Şimdi Bu Bayana Soruyorum Ermenilerin Yaptığı Soykırım kürtlere Yönelikti Çünkü O bölgede Türk Yok. Eğer Gulan Avcı Türkiye Geçmişiyle Yüzleşmeli Diyorsa Burada Türkiye Değil Ataları Dedeleri Yüzleşsin nedenmi ? çok Basit Çünkü Eğer Ermeni Piçlerine Soykırım Yapıldıysa Onu Yapanda Kürtlerdi Mantıken DÜşürsek İzmirde Afyonda Ankarada Vebenzeri yerlerden Bizim kalkıpta Oradaki Durumu Bilmemiz İmkansızdır.Ve Oraya Gidilmesi Günler alır Yani Ermenilere Soykırım Yapılmadığı Halde Yapıldığını İddaa Eden Gulan Avcı Dedelerinden hesab Sorsun Neden Ermenilerin Soyunu Kırdınız Diye.

Gulan Avcı Tarihini Öğren Sonra Ermenilerin Hakkını Savun Orada Katledilen Kürt Yurtdaşlarımızdı Yani Senin Dedelerin Katledildi Ve Ermenilerinin Bu Girişimlerini Ayaklanmalarını Bastırmak için Gene Osmanlı İmparatorluğuna Bağlılığıyla Bilinen Kürtlerden oluşan Bir Ordu Mühale etti Şimdi Bu kadının Bu Oyu Dedelerinin Ermenilere Karşı Mücadele Veren Atalarının Kemiklerini Sızlatmazmı Sorarım Size. Böylerlerinin Türkiye Cumhuriyetine Girmesini Bile Yasaklıcaksınz.Soykırımı Kabul Eden Ülkelerden BüyükElçiyi Geri Çekmek yerine Burdaki bütükElçilerini SınırDışı Yapakcasınız. Ki Anlasınlar Avrupa Birliğiymiş Soykırım Diye Kıçını Yırtanlar Birliği Olmalıydı İsmi .  Gulan Avcı Ve Onun Gibileri Kürt Halkıda kabul Etmez Tahminim .

Son OlarakTa Bir Soykırım Varsa Bunu Yapan Ermenilerdir. Bizim Soykırım Yaptığımızı Kabul Eden Ülkeler . Öncelikle Kızılderililer Başta Olmak Üzere Zencilere Ve Sömürdükleri ülkelerde Yaptıkları Soykırımların Hesabını Versinler Bosnada Olanları Hiç Anan Yok ABD dede Kızılderilere Yapılan Soykırımı Afrikada Zencilere Yapılan Soykırımı Irkçılığı Hiç Soyleyen Yok Tabi. Önce Kendi Yaptıklarını Temizlesinler Sonra Türkiye Ermilere Soykırım Yaptı Desinler

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir