İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ladin Öldümü? şehidmi oldu

 Biraz önce bir sayfada Usame bin Ladin, Amerikanın kuklası değildir diye bir kaç yorum gördüm. Bunu diyen bir zümre Türkiyede bile yaşıyor. Tabi haleti ruhiyem bir anda bozuldu. Şöyle cevap yazdım arkadaşlara sizlerlede paylaşmak istiyorum:

Usame bin Laden ABD nin kuklası değil köpeğidir elbette. Bana söyleyecek başka söz bırakmadınız…. Şimdi bazı dangalaklar kukla boyutunu aşıp bu şapşala mehdi diyecekler ve benimde sabah sabah şartellerimi attıracaklar. İkiz kuleleri abd tezgahladı bu hain ben yaptım dedi abd İslam dünyasına çöktü kim yüzünden ? Söyleyin Müslümanlara terörist yafyası kim yüzünden takıldı ?

Ladinin öldüğü haberi yalan. Belki ladin daha önce ölmüştür yada ölmemiştir. Ama Ladin dün ölmedi. Ladini öldürdük diyecekler el kaide misilleme bombalar patlatacak abd yine demokrasi getirecek görmüyor musunuz oyun bu kadar basit kafanız almıyor mu her seferinde göstere göstere yapıyorlar. Ladin hainin başı fitnenin belkemiğidir. Hadi çarpsın şimdi beni Mr. Mehdi Hazretleri(!)

Bombalı eylemlerle binlerce masumunda kanını döken bu cani nasıl İslamı temsil eder ? Bu ladinin serveti 5 tane afganistane bedel dünyaya uyuşturucu afganistandan akıyor ve amerika bu adamı diskalifiye ederek nakit para ihtiyacını giderdi. Zira Usame bin Ladin afganistandaki abd asker yerleşkesinin tek müsebbibi idi. Eee ladin öldü ? Sözde birileri öc alacak bombalar patlayacak ve amerika varlığına devam edecek. El kaideyi bitirmeyecek afganistanın kanını emecek. ABD gerçekten öldürmüş olsa cesedi tüm dünyaya ayrıntılarıyla teşhir etmez mi ? Neden apartopar okyanusa bırakıldı ? CIA ajanı Ladin kankası Saddamla birlikte tatil köyünde emekliliklerinin tadını çıkaracak. Bizede CNN ve MSNBC kaynaklı, politikacıların magazin haberlerini dinlemek kalacak.

Alıntıdır…

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir