İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sözcü Gazetesi Ve Yazarları.

Geçenlerde internette denk geldmiştir. Emin Çölaşan sözcü gazetesinde diye . anlam verememiştim . Ancak bugün elime sözcü gazetesi geçtiğinde anladımki bir avuç zavallı sözde yazarların toplanma kampı gibi bir gazeteymiş sözcü gazetesi .

Çölaşanda bu yüzden sözcüyü tercih etmiş sanırım . Yekta Güngör’ün Mehmet Türker’in ve yazlarını okuyan herkesin aynı kafada olacağını düşündüğüm bir kaç yazar daha . Bu gazeteye gelir diye düşünüyorum .

Çünkü dinin sadece Müslümanıp diyip islama ve sözde islamı temsil edenlere saldırmayı marifet sanan ve onlara hakaret etmekten çekinmeyen . Müslüman oldukları sadece bayramlarda akıllarına gelen  Abdestin Farzıyla Sünnetini ayırmayı bilmedikleri halde Türban Hakkında ahkam kesen . ve türbana sıkmabaş diye dil uzatan . karaktersiz. Kişiliklerin buluşma adresi olmuş bir gazete sözcü.

Şunuda Söylemek isterim kısa zamanda Oktay Ekşininde bu gazeteye gelmesi gerekir. çünkü Hepsinin Ortak paydası . AKPARTİ’yi islamcı bir partı sanıp . ona sadece bu sebebten saldıran . kişiler. Burada asıl hedef AKPARTİ değil İslam Dininidir. . Asıl Saldırı gören islam Dinidir. Bunlar Allah Diyenden Bile korkmaktadırlar.

Çünkü bunlar ve diğer islam Düşmanları Biliyorki. islam Hakim olsa Bu topraklara . şuan bulundukları. makamları ve Koltukları ellerinden alınıcak. Biliyorlarki . İslam onları yerle bir edecek. .. ve İslamın Güneşini Kimse Söndüremez. Allah Nurunu Elbet Tamamlayıcıdır……

2 Yorum

  1. serdar serdar 19 Ocak 2011

    senin de hangi kafada olduğun kime hizmet ettiğin belli kesin zaman ,vakit filan okuyosundur bu gazeteyi kurduğun blogda manşete gibi yayınladığuına göre hangi kafada olduğun belli kimin yandaşı olduğunda ,ban bir tene daha gazete göster sözcü gibi gerçekleri yazan tarafsız olan varm ıyok medya tamamen nerdeyse akp tekelinde ,sözcünün yazdıklarını yazmak yürek ister bence sende oku

    • Selçuk Çatalkaya Selçuk Çatalkaya Yazar | 28 Ocak 2011

      benim çizgimde kafamda meydandadır. Dinime Kim küfrederse onun karşısındayım . Akparti’nin elinde olsaydı . yazanlar gene yazamazdı yazdıklarını. Sözcü Sağa sola sövmekten başka hiçbirşey yapmıyor. başörtüsüne Gamalıhaç gibi bakanlar şerefsizlerin önde gidenleridir. Sözcüde aynı şekilde bakıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir