İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ve Bimcell Huzurlarınızda Avea Altyapısıyla

İnternette ortamında sigara zammında bim sigarası diye konu olan BİM yeni bir atak yaparak BİMCELL’i kurdu ve işte o haber. Perakende mağazalar zinciri olan BİM firması sonunda kendi GSM operatörünü kurdu. İlk duyduğumuzda biz de sizler gibi çok şaşırdık fakat ucuz hizmet politikasını benimsemiş olan BİM marketlerinin Mobil iletişim hizmetini de ucuza sunacak olması bizleri sevindirdi.

İlk etapta Avea altyapısını kullanacak olan BİMcell ucuz hizmet politikasıyla müşteri toplayacak ve daha sonra kendi altyapısını kurarak mobil iletişim sektöründe büyümeye devam edecek. İlk başta 39 TL ücret ödeyerek sahip olacağınız BİMcell hattınıza daha sonra 5, 10, 20, 30 liralık kartlar ile TL yükleyebileceksiniz. Ayrıca BİMcell hatlarının telefon kodu 551 ile başlaycak.

Ücret tarifesi oldukça hesaplı olan BİMcell ‘de çok avantajlı SMS paketi ve İnternet paketi ‘de mevcut.Her yöne 6 saniyesi 1 kuruş olan ücret tarifesi diğer operatörlerin müşterilerini kaybetmesine neden olacak gibi gözüküyor.

Aylık sadece 4 TL ‘ye her yöne 100 SMS paketi satın alabilirsiniz. BİMcell en iyi yönlerinden biri hiçbir sözleşme veya taahhüt talep etmemesi. İnternet paketi tarifeleri ise şu şekilde ;

BİMCELL Vatana millete hayırlı olsun 🙂

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir